אודות

eService הוא ממשק Desk Help אינטרנטי, אשר פותח ע"י חברת Dreamview ומספק פתרון דינמי, מאובטח ויעיל לצורך מתן תמיכה ושירות לקוחות באינטרנט. ממשק eService מסייע לתת שירות ביעילות רבה יותר, לשפר את חוויית השירות, למנוע תסכול ונטישה של לקוחות ולהקטנת עלויות מערך השירות.

מערכת eService היא פשוטה וקלה להפעלה ולתחזוקה, מצטיינת בגמישות רבה ומאפשרת להגדיל את מספר הלקוחות ונותני השירות. המערכת מבוססת על ממשק משתמש אלגנטי המאוחסן בענן  ויכול לתפקד כמערכת עצמאית או כחלק מאתר האינטרנט של הארגון, תוך חווית משתמש גראפית מרשימה.

באמצעות המערכת לקוחות הזקוקים לסיוע או הדרכה, יכולים לגשת למרכז מידע המרכז פתרונות לבעיות נפוצות, או להתחיל בלחיצת קליק בצ'אט חי עם נציגי השירות של הארגון.

 

מי אנחנו

Dreamview נוסדה לפני כ 15 שנה והיא כיום ספקית מובילה של פתרונות תוכנה ואפליקציות לארגונים גדולים לרבות : משרד הבינוי והשיכון, אלביט מערכות, עריית ת"א, רכבת ישראל ועוד.
הצוות שלנו כולל אנשי תוכנה וניהול מערכות מקצוענים ומסורים אשר אוהבים מאד טכנולוגיה וחדשות. אנו משלבים מומחיות מגוונת בפיתוח תוכנה לעולמות שירות הלקוחות והמכירות ומספקים פתרונות HelpDesk מותאמים לכל צורך עסקי וארגוני.

 

 למה לבחור בנו

ניסיון: נשמח להעמיד לרשותכם ניסיון רב שנים ומומחיות בפיתוח פתרונות לאתגרים שעסקים מתמודדים איתם במתן שירות לקוחות מצטיין. 

חדשנות: אנו מקפידים להמשיך ולפתח את המערכות שלנו בתכונות חדשות, בפיצ'רים ויכולות אבטחה מתקדמים כל הזמן.

התאמה אישית: אנו מבינים שמערכת אחת שמתאימה לכולם. מערכת eService שלנו ניתנת להתאמה אישית, ומאפשרת התאמה לכל לקוח באופן מדויק. .

תמיכה : אנו מחויבים לספק תמיכה והדרכה שתבטיח את התוצאות המיטביות מהמערכת שלנו.

 

אנו מזמינים אותך להירשם למערכת ההדגמה שלנו, על מנת לצפות במערכת ו/או לתאם שיחת הדרכה אישית.